..nebyl jsem nikdy za myslitele, spíše tele..do věcí jsem nešel hlouběji, spíše blběji díval se na povrch..a občas jsem se choval a byl debil..

..ale vím, že jedna z nejvíce nejkrásnějších činností, co jedinec v posteli může zažít, je celou noc probdít tím, že sledujete vedle sebe spícího člověka, kterého úplně nejvíce milujete..a povoleno je občas zamhouřit oko, aby i ten druhý měl možnost vás sledovat při spánku..
..ráno musíte být trošku unaveni z nevyspání, ale šťastní z uvědomění, že to vše nebyl jen sen a dotyčný tam stále ještě je..vedle vás..s vámi..a vy ho možná milujete ještě více i když už jste si mysleli, že to snad ani nejde..těšíte se na další a další noci s ním..a přes den se vám zdá, že stále jen na něj máte myšlenky..
..a pak třeba jednou příjde okamžik, kdy zjistíte, že ten život byl tak překrásný a naplněný právě i hlavně díky němu!!..a tak mu to včas vyjádřete, napište, řekněte..aby vám už třeba nezůstalo jenom to tuliiitko, které je sice nejvíce nejlepšejší věc v posteli, ale až ta druhá !!

Fajn dny plné uvědomění