fbpx

+420 605 422 830

 

info@tuliiitka.cz

 

POPIS

  Nehrajeme si na to…my opravdu jsme…

  ...hrdý český výrobce anatomického polštáře tulííítko. Všechny kompletní návrhy, střihy, plnění i finální úpravy jsou prováděny v naší dílně na severu Moravy. A to zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi ve svém oboru.

    Již při návrhu střihu spolupracujeme s fyzioterapeuty a odborníky, kteří nám poskytují všechny možné poznatky k tomu, aby byl anatomický polštář opravdu plně využitelný ke svému účelu. Taktéž všechny úpravy konzultujeme s pracovníky rehabilitačních a zdravotnických center. Jen takto schválený výrobek si potom zaslouží přejít do výroby a stát se ideální pomůckou, dárkem nebo jedinečným doplňkem interiéru.

    Rovněž se snažíme využívat pouze tuzemské dodavatele všech potřebných komponentů a můžeme tak říci, že každý použitý kousíček materiálu má svůj dohledatelný původ. Využitím českých výrobců klademe důraz také na to, aby výsledný produkt ještě před zhotovením nacestoval, pokud možno, co nejméně kilometrů. Tím se i snižuje vlastní dopad na životní prostředí při výrobě anatomického polštáře tulííítko.

   

  Tulííítko je milovaná relaxační pomůcka. Nabízí nový rozměr relaxace a vyšší kvalitu spánku. Ležící tělo podložené tulííítkem skutečně odpočívá, jelikož je vypodložené tak, že části těla o sebe nijak netlačí, pánev je uvolněná a nestlačená. Kvality tulííítka jsou dány především jeho tvarem a použitou výplní.

  Náplň z dutého vlákna ve formě hebounkých polyesterových kuliček, má jednu základní pozitivní vlastnost, proti klasickému dutému vláknu - po vyprání stále drží svůj tvar. V tulííítku se nesráží, ale je stále nadýchané. Výplňové kuličkové rouno je té nejvyšší možné kvality české výroby.

  Tulííítko je ideální relaxační polohovací pomůcka, Je vhodné i pro regeneraci, např. pro pacienty po operaci nebo pro dlouhodobě ležící.

  Jako nejvhodnější variantu uzávěru používáme klasický zip. Je trvalý, flexibilní a má dobré těsnící vlastnosti. Po celé délce je krytý textilní légou v barvě obalu, aby bylo tulííítko příjemné ze všech stran a nemohli jste se o něj při relaxování poškrábat.

  Parametry

  klasická verze

  délka: 152 cm,

  šířka polštářů: 30 cm,

  hmotnost: 1,2 kg

  dětská verze

  délka: 132 cm,

  šířka polštářů: 27 cm,

  hmotnst 1,0 kg

  Tulííítka můžete nakoupit v našem eshopu.